Thiel CS-7


Cena: 16900 PLN
SPRZEDANE

Bezkompromisowa konstrukcja 4 drożna. Flagowiec Jima Thiel'a. Klasa A w Stereophile'u.

Zwrotnica 1 rzędu. Koaksjalny głośnik średnio-wysokotonowy. Brak zniekształceń fazowych. Ekstremalnie niski i energetyczny bas (23Hz)

 

 

Głośniki:

 

Bas – 12 calowy głośnik niskotonowy  z aluminiowym membraną, odlewanym koszem i cewką o średnicy 2,5 cala. Waga samego magnesu – 5,0 kg, waga całej struktury magnesu –  15,0 kg. Miedziane pierścienie linearyzujące impedancje oraz tuleje nabiegunników wykonane zostały przez firmę THIEL.

 

Dolny zakres średnich tonów –  6,5  calowy głośnik aluminiowy, z odlewanym koszem i cewką o średnicy 1,5 cala.

 

Górny środek – 4 calowy głośnik aluminiowy, z odlewanym koszem oraz  cewką drgającą o średnicy 1,5 cala.

 

W środku średniotonowca  znajduje się 1 calowa kopułka aluminiowa z krótką cewką i magnesem neodymowym.

 

Przednia ściana kolumn Thiel CS-7 wykonana została z super gęstego odlewu mineralnego. Dzięki dużej masie i gęstości jest martwa akustycznie. Reszta ścian to HDF z licznymi wieńcami wzmacniającymi obudowę.

 

Waga jednej kolumny – 100 kg.

 

Zaliczenie kolumn Thiel CS-7 do klasy A bez restrykcji przez  Stereophile’a, ma pełne uzasadnienie w reprodukowanym dźwięku. Scena jest wyjątkowo szeroka i głęboka, precyzyjnie utkana i wypełniona holograficznymi planami. Drobne detale nie giną, wybitnie oddana jest akustyka dużej sali koncertowej. Silny i szybki bas z  pełną dynamiką schodzi do 23 Hz. Transjenty nie są spowalniane, naturalny impakt oddawany jest z całą mocą.

 

Od jazzu i rocka do pełnej rozmachu symfoniki – te kolumny są w stanie zagrać wszystko.

 

 


Preferowany jest odbiór osobisty. Wysyłka tylko na odpowiedzialność kupującego. Przygotowane są specjalne pudła transportowe. Koszt dostawy - od 300 do 400 PLN.

 

 


Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, pozostaw nam swoje dane kontaktowe.
Skontaktujemy się z Tobą!

 

 Wszelkie informacje, opisy i zdjęcia staramy się przygotowywać z odpowiednią skrupulatnością ale oczywiście istnieje możliwość wystąpienia błędu. Informujemy zatem że podane na naszych stronach zestawienia cech towaru i jego ceny nie są ofertą w świetle przepisów kodeksu cywilnego. Nie mogą one być więc podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Esoteric HiFi zastrzega sobie tym samym prawo do ich zmiany bez uprzedniego powiadomienia.
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Flaker
  • Poleć
  • RSS
  • Spis
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik